O společnosti

Kdo jsme

 

Stavební společnost RYBÁRIK, s.r.o. sídlí v obci Buchlovice okres Uherské Hradiště a je ryze českou firmou s již více než 20 lety zkušenosti. Za toto období jsme úspěšně realizovali řadu zakázek.

Specializujeme se především na stavbu silnic, komunikací, parkovacích ploch, cyklostezek průmyslových objektů, inženýrských sítí a vodohospodářských staveb, nejen v okrese Uherské Hradiště nebo ve Zlínském kraji, ale i v Jihomoravském kraji. Dále provádíme hrubé terénní úpravy, zemní a výkopové práce, demolice a bourací práce pro klientelu z regionu Uherské Hradiště, Zlín, Kroměříž, Veselí nad Moravou, Hodonín, Kyjov a Břeclav.

Naše společnost RYBÁRIK, s.r.o. Buchlovice se také zaměřuje na:

  • výstavby rybníků, suchých poldrů, čištění potoků, opevnění z lomového kamene.
  • průmyslové stavby – budování zpevněných ploch, parkovišť, násypových konstrukcí pod podlahy, infrastruktury.
  • Inženýrské stavby – výstavby vodovodů, kanalizací, plynovodů
  • Demolice a bourání staveb a objektů včetně likvidace suti a odvozu odpadu na skládku anebo recyklace suti a betonu přímo na stavbě.
  • - půjčováním drobné stavební mechanizace, bednění a lešení.

 

Historie společnosti

 

V roce 2003 se sídlo firmy přestěhovalo z areálu cukrovaru Staré Město okr. Uherské Hradiště ve Zlínském kraji do nového vlastního areálu v Buchlovicích,kde jsou vybudovány dílny s mostovými jeřáby, mycí rampa s vlastní ČOV na mytí karosérií, motorů i podvozků, výborné zázemí a sociální zabezpečení pro zaměstnance. Dále je zde dostatečný prostor pro parkování veškeré nákladní dopravy a mechanizace včetně kancelářských prostor. V současné době pracuje ve stabilizované firmě 80 zaměstnanců.