Zemní práce - stavební činnost

Nabízíme komplexní stavební služby v oblasti dopravních a inženýrských staveb a ve všech oborech pozemního stavitelství.

Demolice a bourací práce

Demolice a bourání všech typů staveb – průmyslové areály, mostní konstrukce, betonové a železobetonové stavby, výškové stvaby i obyčejné objekty.

Vodovody a kanalizace

Naše společnost má dlouholetou zkušenost se stavbou liniových staveb, především vodovodních a kanalizačních řadů a staveb s nimi souvisejících.

Doprava a mechanizace

Odvoz suti a jiných materiálů. Přeprava materiálů pro stavební práce, autodoprava vlastními nákladními auty.

Půjčovna strojů a nářadí

Nabízíme možnost zapůjčení našich stavebních strojů a nářadí (svářečky, rozbrusovačky, řezačky, elektrická kladiva aj.)

Pneuservis

Zajišťujeme opravy, výměnu, vyvážení a prodej pneu na osobní i nákladní vozidla.

Stavbazar

K prodeji nabízíme použité stavební prvky (okna, dveře, sanitu).

O společnosti Rybárik, s.r.o.

Kdo jsme

 

Stavební společnost RYBÁRIK, s.r.o. sídlí v obci Buchlovice okres Uherské Hradiště a je ryze českou firmou s již více než 20 lety zkušenosti. Za toto období jsme úspěšně realizovali řadu zakázek.

Specializujeme se především na stavbu silnic, komunikací, parkovacích ploch, cyklostezek průmyslových objektů, inženýrských sítí a vodohospodářských staveb, nejen v okrese Uherské Hradiště nebo ve Zlínském kraji, ale i v Jihomoravském kraji. Dále provádíme hrubé terénní úpravy, zemní a výkopové práce, demolice a bourací práce pro klientelu z regionu Uherské Hradiště, Zlín, Kroměříž, Veselí nad Moravou, Hodonín, Kyjov a Břeclav.

Naše společnost RYBÁRIK, s.r.o. Buchlovice se také zaměřuje na:

  • výstavby rybníků, suchých poldrů, čištění potoků, opevnění z lomového kamene.
  • průmyslové stavby – budování zpevněných ploch, parkovišť, násypových konstrukcí pod podlahy, infrastruktury.
  • Inženýrské stavby – výstavby vodovodů, kanalizací, plynovodů
  • Demolice a bourání staveb a objektů včetně likvidace suti a odvozu odpadu na skládku anebo recyklace suti a betonu přímo na stavbě.
  • - půjčováním drobné stavební mechanizace, bednění a lešení.

 

Historie společnosti

 

V roce 2003 se sídlo firmy přestěhovalo z areálu cukrovaru Staré Město okr. Uherské Hradiště ve Zlínském kraji do nového vlastního areálu v Buchlovicích,kde jsou vybudovány dílny s mostovými jeřáby, mycí rampa s vlastní ČOV na mytí karosérií, motorů i podvozků, výborné zázemí a sociální zabezpečení pro zaměstnance. Dále je zde dostatečný prostor pro parkování veškeré nákladní dopravy a mechanizace včetně kancelářských prostor. V současné době pracuje ve stabilizované firmě 80 zaměstnanců.

Vybrané reference